Fonogrammide kasutamise (avaliku esitamise) lepingu sõlmimiseks täitke esmalt andmekaardi vorm ja saatke see e-posti või kirjana Eesti Esitajate Liidule (EEL).

Word_2013_file_icon.svg Andmekaardi vorm                    ANDMEKAARDI TÄITMINE INTERNETIS

(kaubandus- ja teenindusettevõttele – kauplus, kaubamaja, kaubandusettevõte, klienditeenindus, bensiinijaam, solaarium, ilusalong, juuksur, tervishoid, arsti vastuvõtt)

Word_2013_file_icon.svg Andmekaardi vorm                   ANDMEKAARDI TÄITMINE INTERNETIS

(spordi valdkonnale – aeroobika sh LesMills ja analoogsed treeningmuusika programmid, spinning, bowling, liikumisrühm, tantsukool, ujula, jõusaal, jäähall, võimlemine)

Word_2013_file_icon.svg Andmekaardi vorm                   
(kontor, töökoht, haigla, teater, kino, mess, näitus, laat, muuseum, kunstinäitus, raamatukogu, koolitus, konverents, kinnipidamisasutus, telefoni ootemuusika, taustamuusika internetileheküljel jms)

Saabunud andmete alusel vormistab Eesti Esitajate Liit pdflepingu, mille saadab posti või e-posti teel allkirjastamiseks. Jõustunud lepingu alusel väljastab Eesti Esitajate Liit arve.

Sega- ja eriüritused

Word_2013_file_icon.svg Andmekaardi vorm       ANDMEKAARDI TÄITMINE INTERNETIS

Ühekordsetel üritustel (seminar, demonstratsioon, avalik üritus jne.) fonogrammide avalikuks esitamiseks tuleb tähtaegselt tasuda Eesti Esitajate Liidu poolt väljastatud arve. Tasu määrad sõltuvad sellest, kas üritusele sissepääs on tasuta või tasuline ning kas ürituse toimumisest on teavitatud enne või pärast. Arve tasumise hetkest loetakse sõlmituks pooltevaheline leping, millega muusika kasutaja on täitnud fonogrammide kasutamise eest tasu maksmise kohustuse kõikidele eesti- ja välismaistele esitajatele ja fonogrammitootjatele, keda Eesti Esitajate Liit ja/või Eesti Fonogrammitootjate Ühing (EFÜ) esindab.

pdf Sega- ja eriürituste lepingu tingimused


EEL-i kontaktisik

Katrin Kala
e-posti aadress: katrin.kala@eel.ee, tel +372 650 51 71